Karczmy Krupówki

Karczma Czarny Staw

Ocena użytkowników: / 85
SłabyŚwietny 

Karczma Czarny Staw to jedna z ciekawszych karczm w Zakopanem, która znajduje się na samym początku Krupówek. Każdego dnia karczma odwiedzana jest przez miłośników dobrego jedzenia, ciekawego klimatu i góralskiego charakteru. Przechodząc obok karczmy nie sposób się jej oprzeć i nie zajrzeć do środka.

Więcej…

 

Karczma Bacówka

Ocena użytkowników: / 69
SłabyŚwietny 

Karczma Bacówka to jedna z karczm na Krupówkach, która zachęca swoim wyglądem i sprawia, że w okresie letnim i zimowym ciężko znaleźć wolne miejsce w tej znanej i szanowanej karczmie. Obiektywnie patrząc jest to zachęcająca karczma, ale subiektywne odczucia po wizycie skłaniają do wniosków, że ceny są zbyt wygórowane. Nie oznacza to jednak, że karczma nie jest warta odwiedzenia. Wszystko zależy od zasobności portfela.

Więcej…

 

Karczma Owczarnia

Ocena użytkowników: / 128
SłabyŚwietny 

Karczma Owczarnia położona na Krupówkach to karczma, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i ogromną popularnością wśród miejscowych klientów, a także wśród turystów, którzy chętnie odwiedzają tą klimatyczną, pełną uroku i niezwykłych smaków regionalną restaurację.

Więcej…

 

Karczma po Zbóju

Ocena użytkowników: / 122
SłabyŚwietny 

Karczma po Zbóju to karczma mieszcząca się w samym sercu Zakopanego - na Krupówkach. Wśród wielu turystów niniejsza karczma cieszy się bardzo dużym uznaniem i to nie bez przyczyny. Nawet przez miejscowych Karczma po Zbóju uważana jest za jedną z najlepszych karczm regionalnych. Każdy element zasługuje na uwagę i pochwałę.

Więcej…

 

Karczma Stek Chałupa

Ocena użytkowników: / 52
SłabyŚwietny 

Stek Chałupa to jedna z sieci karczm należących do jednego właściciela, który doskonale dba o wysoki poziom świadczonych usług w zakopiańskich karczmach. Jest to karczma położona w samym sercu Krupówek, niedaleko Karczmy po Zbóju. Znakomite dania z grilla to znak firmowy niniejszej karczmy, która naprawdę warta jest odwiedzenia podczas pobytu w Zakopanem.

Więcej…

 

Karczma Zapiecek

Ocena użytkowników: / 49
SłabyŚwietny 

Karczma Zapiecek to jedna z sześciu karczm należących do tego samego właściciela. Poziom karczmy utrzymywany jest od lat na wysokim poziomie, dzięki czemu miłośników klimatu i doskonałej kuchni serwowanej w Karczmie Zapiecek przybywa z dnia na dzień. Bez wątpienia jest to miejsce warte odwiedzenia i zainteresowania.

Więcej…

 

Karczma Gazdowo Kuźnia

Ocena użytkowników: / 73
SłabyŚwietny 

Gazdowo Kuźnia to jedna z najbardziej popularnych karczm na Krupówkach. Mieści się ona w jednym z najstarszych budynków w Zakopanem - w pięknym drewnianym budynku z 1891 roku, w którym mieścił się pierwszy hotel w Zakopanem "Pod Giewontem". Wielu turystów idąc od strony Gubałówki bardzo chętnie odwiedza tą piękną karczmę, która znajduje się na samym początku pięknych Krupówek.

Więcej…